استخدام اساتید زبان در مجمع زبان تجارت بین الملل آیبک تهران

مجمع زبان تجارت بین الملل آیبک « Ibec (International Business English Club)Co» در نظر دارد تا در حوزه آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی (ESP)در شرکتها و سازمانها بزرگ و معتبر اساتید خبره و با تجربه را با حقوق بالا و مزایا، با شرایط ذیلدر تهران جذب نماید و در این راستا اقدام به فراخوان بزرگ استخدام اساتید زبان انگلیسی تجارت می نماید.

عنوان شغلیشرایط احراز
اساتید خبره و با تجربه
  • حداقل سن: ۲۸ سال
  • دارای مدارک تحصیلی : لیسانس /فوق لیسانس بازرگانی و یا رشته های وابسته تجارت
  • لیسانس و یا فوق لیسانس تدریس زبان انگلیسی رشته های وابسته
  • دارای حداقل ۱۰ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در موسسات معتبر
  • دارای حداقل ۵ سال سابقه کار بازرگانی بین الملل و ارتباطات خارجی
  • مسلّط به زبان انگلیسی هر ۴ مهارت تجارت (مذاکره - مکاتبه) جهت تدریس
  • دارای مدرک معتبر در زمینه تدریس و یا زبان مانند IELTS/Toefl/BEC/Celta/Delta

متقاضیان توجه فرموده ، نظر به اینکه شرایط احراز به همراه مصاحبه حضوری خواهد بود، فقط متقاضیانی که شرایط نامبرده فوق را دارا هستند و دارای تایم های تدریس منعطف برای دو ماه قبل سال ۹۵۵ و همینطور سال آینده و دارای آمادگی به جهت عقد قرارداد برای حداقل ۴ کلاس گروهی با حقوق بالا هستند رزومه خود را به آدرس ایمیل با شماره تلگرام زیر ارسال نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره مندرج از ساعت ۹ الی ۴ تماس حاصل فرمایند.

آدرس ایمیل: Ibecorganization@gmail.com
تلفن: 02188321300, (تلگرام)09123065477
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
جدید ترین آگهی های استخدامی مشابه با این آگهی ، حتما بخوانید
منبع : ای استخدام
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
آی آر استخدام معتبرترین مرجع آگهی های استخدامی شرکت ‌های دولتی، خصوصی در تهران و کلیه شهر ها ، آگهی های استخدام را هر روز در سایت آی آر استخدام ببینید