استخدام دانشگاه فرهنگیان سال ۹۳ -اسامی پذیرفته شدگان آزمون-

استخدام دانشگاه فرهنگیان سال ۹۳

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای آشنایی بیشتر با دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید

وب سایت ای استخدام برای تمام قبول شدگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزان در باقی مراحل نیز موفق باشند.


شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. ( توجه : در کنار نام خود نام استان خود را نیزبرای خوانایی بهتر ذکر کنید)

خبر ۲۳ فروردین ۹۴ – اسامی پذیرفته شدگان آزمون جذب نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، دانشگاه فرهنگیان متعلق به وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اسامی پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون جذب نیروی انسانی معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در استان‌ها که از میان کارکنان رسمی دولت در این آزمون حضور داشتند را اعلام کرد.
پذیرفته شدگان می‌توانند تا ۲۸ فروردین ۹۴ به سایت دانشگاه فرهنگیان مراجعه و مدارک خود را در قسمت مربوطه بارگذاری کنند.
مطابق با آنچه در اطلاعیه سایت دانشگاه فرهنگیان در خصوص پذیرفته شدگان آمده است: نظر به ضرورت حضور پذیرفته شدگان مرحله نخست در تکمیل فرایند جذب تأکید می‌کند، نتیجه اعلامی هیچ گونه حقی برای معرفی شدگان ایجاد نکرده و افراد باید موفق به کسب حد نصاب قبولی در مرحله مصاحبه شوند.
همچنین تمامی پذیرفته شدگان در مرحله نهایی جذب، مشمول رعایت مراحل قانونی (راجع به مأموریت و نقل و انتقال کارکنان دولت) بوده و در صورت بروز موانع احتمالی انتقال یا مأموریت (عدم موافقت مبداء) مسئولیتی متوجه دانشگاه فرهنگیان نخواهد بود.


خبر ۲۳ فروردین ۹۴ – اعلام نتایج پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان
معاونت پژوهش، برنامه ریزی ومنابع انسانی نتایج نهایی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت رشته های متمرکز دارای شرایط خاص دانشگاه فرهنگیان ودانشگاه تربیت شهیدرجایی تهران درآزمون سراسری سال ۱۳۹۳ را اعلام کرد.
به گزارش پانا، بدین وسیله از تمام داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هریک ازرشته های تحصیلی متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاههای فوق درآزمون سراسری سال ۱۳۹۳درسایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده، دعوت می شود با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و با رعایت موارد مطروحه در اطلاعیه سازمان مذکور برای ثبت نام دریکی از روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۹۴/۱/۲۲,۲۳ به پردیس دانشگاه فرهنگیان محل قبولی خود مراجعه کنند.
بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان به منزله انصراف قطعی ازتحصیل آنان تلقی خواهد شد.
همچنین اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب نیروی انسانی در استان ها (از میان کارکنان رسمی دولت) اعلام شده است.


خبر ۲۷ اسفند ۹۳ – فهرست اسامی قبول شدگان مرحله آزمون و مصاحبه جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳
ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، بدینوسیله فهرست اسامی قبول شدگان مرحله آزمون و مصاحبه جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ به شرح زیر اعلام می گردد:
مقتضی است پذیرفته شدگان از تاریخ ۱۵/۱/۹۴ لغایت ۱۹/۱/۹۴ با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به محل خدمت خود مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:

۱) اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات ( دو سری ).
۲) اصل و تصویر کارت ملی (دوسری).
۳) اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ) و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی (دوسری).
۴) اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم ( برای برادران ). (دوسری).
۵) عکس ۴ * ۳ ( ۶ قطعه ).
۶) اصل گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع قانونی.
۷) گواهی سلامت جسمانی ( در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد ).
تذکر ۱ : تصویر مدارک مربوط به بند های (۱) ، (۲) ، (۳) ، (۴) برای پذیرفته شدگان سهمیه سازمان سازمان مرکزی یک سری کفایت می کند.
تذکر ۲ : به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان اعم از سهمیه های استانی و سازمان مرکزی الزامی است ، در غیر اینصورت قبولی افراد لغو می گردد.
تذکر ۳ : عدم مراجعه در مهلت مقرر ( ۱۵/۱/۹۴ لغایت ۱۹/۱/۹۴ ) به منزله انصراف بوده و قبولی فرد لغو می گردد.

برای مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید

آگهی ۳ اسفند ۹۳ – جذب نیروی انسانی معاونت نظارت ، ارزیابی و تضمین کیفیت

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

آگهی ۲۴ دی ۹۳ – استخدام پردیس های دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور

برای مشاهده آگهی اینجا کلیک نمایید

زمان و مکان مصاحبه معرفی شدگان سه برابر ظرفیت پذیرش آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت پذیرش آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ می رساند، مصاحبه از معرفی شدگان توسط سازمان سنجش آموزش کشور ( سه برابر ظرفیت ) مطابق جدول زیر انجام خواهد شد.
۱ ـ زمان مصاحبه:
مصاحبه از روز جمعه مورخ ۱۰/۱۱/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۱/۹۳ پایان می پذیرد، معرفی شدگان باید بر اساس جدول زیر، رشته شغلی امتحانی و حرف اول نام خانوادگی خود در ساعت و روزهای تعیین شده برای مصاحبه مراجعه نمایند.
۲ ـ مکان مصاحبه:
مصاحبه از معرفی شدگان توسط سازمان سنجش آموزش کشور (سه برابر ظرفیت)، در شهر تهران به نشانی:
تهران ـ خیابان ولی عصر ـ بین چهار راه ولی عصر و پل کالج ـ کوچه شهید سعید ـ پلاک ۱۷ انجام خواهد شد.
۳ ـ مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه که لازم است داوطلبان هنگام مراجعه به محل مصاحبه همراه داشته باشند.
۱ ـ ۳ ـ اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری) و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ( الزامی )
۲ ـ ۳ ـ اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران) (الزامی )
۳ ـ ۳ ـ شش قطعه عکس پرسنلی تمام رخ رنگی، زمینه سفید، ۴*۳ (الزامی)
۴ ـ ۳ ـ اصل و تصویر کارت ملی (الزامی)
۵ ـ ۳ ـ اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات (الزامی)
۶ ـ ۳ ـ در صورت ایثارگر بودن ، اصل و تصویر مدارک مربوط به ایثارگری (الزامی)
۷ ـ ۳ ـ در صورت داشتن سوابق تجربی و یا مدارج علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، فنی و غیره مرتبط با رشته شغلی ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط جهت بهره مندی از امتیاز مربوط ضروری است (اختیاری ) .
۴ ـ تذکرات مهم :
۱ ـ همراه داشتن مدارک قید شده در بند های ( ۱ ـ ۳ ) تا ( ۵ ـ ۳ ) جهت انجام مصاحبه اجباری است، چنانچه داوطلبان هریک از مدارک مذکور را همراه نداشته باشند از مصاحبه محروم و مردود آزمون خواهند بود.
۲ ـ ارائه مدارک برای بندهای ( ۶ ـ ۳ ) و ( ۷ ـ ) برای برخورداری از امتیاز مربوط بوده و اجباری نیست، بدیهی است عدم ارائه مدارک به منزله نداشتن شرایط ایثارگری و سوابق تجربی است.
۳ ـ عدم شرکت در مصاحبه به منزله غیبت بوده و موجب حذف داوطلب از سایر مراحل و مردود قطعی آزمون تلقی می گردد.
۴ ـ داوطلبان باید در روز و ساعت مربوط به خود مطابق جدول زیر در محل مصاحبه حاضر باشند، چنانچه در روز تعیین شده حاضر نباشند غایب مصاحبه محسوب می شوند و در سایر روزها امکان انجام مصاحبه امکان پذیر نمی باشد.
۵ ـ مصاحبه یک مرحله ای بوده و تجدید ناپذیر است.
۶ ـ زمان مصاحبه به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
۷ ـ مصاحبه شامل بخش های؛ عمومی، مهارتهای شغلی و مهارتهای پایه فناوری اطلاعات می باشد.
۸ ـ نتیجه قطعی آزمون در قالب ظرفیت پذیرش، پس از ا تمام مراحل از طریق این سایت و سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر در حالت بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان

بدینوسیله فهرست اسامی سه برابر ظرفیت پذیرش آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ دانشگاه فرهنگیان که در تاریخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ برگزار گردید به شرح ذیل اعلام می ‌گردد:
لازم به توضیح است:
۱. پذیرفته شدگان در این مرحله، سه برابر ظرفیت پذیرش بوده و پذیرش نهایی آنان پس از شرکت در مرحله دوم آزمون یعنی مصاحبه حضوری شامل: (مصاحبه عمومی، مهارتهای شغلی و مهارتهای پایه و فناوری اطلاعات) از طریق این سایت و سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی www.cfu.ac.ir به اطلاع افراد ذینفع خواهد رسید.
۲. زمان و مکان مصاحبه عمومی از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی www.cfu.ac.ir متعاقباً به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۳. مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه که لازم است داوطلبان از هم اکنون نسبت به آماده نمودن آن اقدام نمایند.
۱-۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری) و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (الزامی).
۲-۳- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران) (الزامی).
۳-۳- ۶ قطعه عکس پرسنلی تمام رخ رنگی، زمینه سفید، ۴*۳ (الزامی).
۴-۳- اصل و تصویر کارت ملی (الزامی).
۵-۳- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات (الزامی).
۶-۳- اصل و تصویر مدارک مربوط به ایثارگری (الزامی).
۷-۳- اصل مدارک مربوط به سوابق تجربی و یا مدارج علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، فنی و غیره مرتبط با رشته شغلی در مرحله مصاحبه دریافت خواهد شد. (اختیاری).
۴. داوطلبانی که اسامی آنها در ذیل این اطلاعیه درج نگردیده، به منزله این است که در ردیف معرفی‌شدگان سه برابر برای مرحله مصاحبه قرار نگرفته و مردود مرحله علمی می‌باشند.
۵. شماره تلفن های ۸۷۷۵۵۱۲۰۰ و ۸۷۷۵۱۲۷۱ دانشگاه فرهنگیان آماده پاسخگویی به سؤالات داوطلبان می باشد.

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید


اطلاعیه در خصوص نتیجه آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳

بدینوسیله به اطلاع می رساند اسامی سه برابر ظرفیت پذیرش آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ دانشگاه فرهنگیان که در تاریخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ برگزار شد، در هفته ی آتی توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.
شایان ذکر است:

پذیرفته شدگان در این مرحله، سه برابر ظرفیت پذیرش بوده و پذیرش نهایی آنان پس از شرکت در مرحله دوم آزمون یعنی مصاحبه حضوری شامل: (مصاحبه عمومی، مهارت های شغلی و مهارت های پایه و فناوری اطلاعات) از طریق سایت سازمان مذکور و این دانشگاه به نشانی www.cfu.ac.ir به اطلاع افراد ذینفع خواهد رسید.
زمان و مکان مصاحبه عمومی از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت از طریق سایت این دانشگاه به نشانی www.cfu.ac.ir متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه که لازم است داوطلبان از هم اکنون نسبت به آماده نمودن آن اقدام نمایند:
اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری) و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی (الزامی).
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم ( برای برادران ) (الزامی).
۶ قطعه عکس پرسنلی تمام رخ رنگی، زمینه سفید، ۴*۳ (الزامی).
اصل و تصویر کارت ملی (الزامی).
اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات (الزامی).
اصل و تصویر مدارک مربوط به ایثارگری(الزامی).
اصل مدارک مربوط به سوابق تجربی و یا مدارج علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، فنی و غیره مرتبط با رشته شغلی در مرحله مصاحبه دریافت خواهد شد(اختیاری).

خبر اعلام نتایج

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان گفت:‌نتایج مرحله نخست آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان ۲۲ آذر از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد که سه برابر ظرفیت پذیرش از داوطلبان برای مصاحبه عمومی و مهارت تخصصی دعوت خواهد شد.

عزیزالله تاجیک اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش ” نتایج آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام می‌شود؟” اظهار داشت:‌ آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان در روز پنج شنبه ۲۲ آبان ماه در ۴۰ پردیس در سراسر کشور برگزار شد.
وی افزود: طبق اعلام سازمان سنجش نتایج مرحله نخست این آزمون ۲۲ آذر از طریق این سازمان اعلام خواهد شد که سه برابر ظرفیت پذیرش داوطلبان را برای مصاحبه عمومی و مهارت تخصصی دعوت خواهیم کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: در آزمون استخدامی سال ۹۳ این دانشگاه در مجموع ۱۹۳ نفر متناسب با نیازهای دانشگاه به صورت قراردادی جذب خواهند شد.

اطلاعیه

آزمون به کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان، صبح پنجشنبه، ۲۲ آبان ماه در ۴۰ پردیس در سراسر کشور برگزار شد.
آزمون مذکور در تمامی استان های کشور از ساعت ۸ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۱ ادامه یافت.
شهر تهران با بالاترین تعداد شرکت کنندگان در پردیس نسیبه و مراکز آموزش عالی شهید شرافت و شهید باهنر پذیرای۲۸۰۰ نفر داوطلب در رشته های مختلف بود، دکتر تاجیک اسمعیلی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با حضور در پردیس نسیبه از روند اجرایی آزمون بازدید کرد.
همچنین، حدود ۴۰ نفر به عنوان ناظر از سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و حدود ۴۵ نفر به عنوان مسئول حراست بر کیفیت برگزاری آزمون نظارت داشتند.
اخبار واصله از پردیس های برگزار کننده، گویای کیفیت مطلوب برگزاری آزمون در سراسر کشور بود.
به گزارش روابط عمومی استان قم، در این استان حدود ۲۷۵ نفر داوطلب در چهار عنوان شغلی امور فرهنگی، امور اداری، فناوری و کتابداری با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۵۷ نفر آنها برادر و ۲۱۷ نفر خواهران بودند.
ناظر برگزاری آزمون در استان مرکزی نیز از برگزاری مطلوب این آزمون با حضور ۱۴۴ شرکت کننده، ۱۱۶ نفر خواهر و ۲۸ نفر برادر خبر داد و گفت: داوطلبان این استان، در ۱۸ رشته شغلی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی، افزود:۸۳ نفر از داوطلبان حوزه ی مذکور دارای مدارک تحصیلی کارشناسی، ۵۹ نفر کارشناسی ارشد و ۲ نفر دارای مدرک دکترا هستند. آزمون توسط ۲۳ نفر از همکاران دو پردیس استان برگزار شد که برای برگزاری بهتر آزمون تدابیری خاصی از جمله آماده سازی فضای اسکان و پذیرایی از همراهان و خانواده داوطلبان و بهره مندی از حضور دانشجومعلمان برای راهنمایی داوطلبان و اجرای بهتر آزمون پیش بینی شده بود.
شایان ذکر است، نتایج مرحله ی اول آزمون به کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در ۲۱ رشته، که در راستای به کارگیری شایسته ترین و مستعدترین افراد در این دانشگاه برگزار شد، ماه آینده و سه برابر ظرفیت مورد نیاز، از طریق سازمان سنجش اعلام می شود که پس از آن، از افراد پذیرفته شده برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۰/۸/۱۳۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی: www.cfu.ac.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید

اطلاعیه : نظر به استقبال و درخواست ها ی متعدد متقاضیان شرکت در آزمون جذب نیروهای قراردادی در دانشگاه فرهنگیان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام ، بدین وسیله به آگاهی متقاضیان محترم می رساند؛ مهلت ثبت نام تا پایان روز شنبه مورخ ۹۳/۷/۱۹ تمدید گردید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش به همراه پاسخنامه – مناسب برای آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان

دانلود دفترچه های ۳ دوره قبلی برگزار شده آموزش و پرورش به همراه پاسخنامه – مناسب برای آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان

برای مشاهده متن آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

وبسایت: www.cfu.ac.ir
تاریخ انتشار : یک شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴
جدید ترین آگهی های استخدامی مشابه با این آگهی ، حتما بخوانید
منبع : ای استخدام
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
آی آر استخدام معتبرترین مرجع آگهی های استخدامی شرکت ‌های دولتی، خصوصی در تهران و کلیه شهر ها ، آگهی های استخدام را هر روز در سایت آی آر استخدام ببینید