استخدام دانشجو و فارغ التحصیل -روستا،شهرستان و تهران-

'

استخدام شرکت بازار اینترنتی ایرانیان امید

شرکت بازار اینترنتی ایرانیان امید به عنوان بزرگترین نماینده الکترونیک اپراتورهای تلفن همراه کشور و همچنین یکی از بزرگترین شرکت های حوزه تجارت الکترونیک و IT در ارائه خدمات الکترونیکی و مخابراتی در سطح کشور، جهت توسعه و گسترش هرچه بیشتر بازار خود، اقدام به همکاری با متقاضیان فعالیت در حوزه آموزش و توسعه بازار تجارت الکترونیک می نماید.

شرح مختصری در خصوص نحوه کسب درآمد
در این فرآیند هر شخص جویای کار می تواند بدون در نظر گرفتن مدرک مرتبط، فروشگاه های شهر، محله و استان خود را از قبیل فروشگاه های تلفن همراه، دفاتر خدمات فنی، کافی نت ها، پیشخوان دولت، ICT های روستایی و سوپر مارکت ها را به سامانه eways معرفی نموده و با شروع به فعالیت کردن این فروشگاه ها مبلغ مربوط به معرفی و ثبت نام آن را دریافت نماید.

متقاضیان محترم می توانند برای اطلاع بیشتر از نحوه فعالیت پروژه eways به وبسایت زیر مراجعه نموده و در صورتی که تمایل دارند از این طریق درآمد کسب نمایند از طریق لینک زیر فرم استخدام کارشناس شهری را تکمیل نموده و فعالیت خود را آغاز نمایند.

استخدام سراسری کارشناس شهر در وبسایت eways

وبسایت: www.eways.co

تاریخ انتشار : شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴
جدید ترین آگهی های استخدامی مشابه با این آگهی ، حتما بخوانید
منبع : ای استخدام
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
آی آر استخدام معتبرترین مرجع آگهی های استخدامی شرکت ‌های دولتی، خصوصی در تهران و کلیه شهر ها ، آگهی های استخدام را هر روز در سایت آی آر استخدام ببینید