استخدام نیروی قراردادی شرکت گهرروش سیرجان سال ۹۵

استخدام نیروی قراردادی شرکت گهرروش سیرجان سال ۹۵


شرکت گهرروش سیرجان در نظردارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، واقع درسایت گل گهر کیلومتر۶۰جاده سیرجان -شیراز برای مشاغل کارشناس مکانیک پنج نفر،کارشناس حسابداری(لیسانس یک نفر وفوق دیپلم یک نفر) و همچنین تعداد ۳۵نفر نیروی دیپلم مرد را برای مشاغل اپراتور وکارگر فنی کارخانه ، به شرح جدول ذیل و از طریق برگزاری آزمون تخصصی ، عمومی ،مصاحبه وآزمونهای روانشناختی و گزینش به صورت قراردادمدت معین جذب نماید.لذا متقاضیان می توانند جهت ثبت نام ازتاریخ۹۵/۰۴/۵ لغایت تاریخ۹۵/۰۴/۱۹به آدرس اینترنتی www.karasa.ir مراجعه وپس از مطالعه دقیق شرایط ذکرشده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول فراخوان جذب نیروی شرکت گهرروش سیرجان

ردیفرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعدادمقطع تحصیلیمردزنتوضیحات
۱مهندس مکانیککلیه گرایش ها۵لیسانس*
۲حسابداری۱لیسانس*دارای سه سال تجربه مفید ومرتبط همراه بابیمه تامین اجتماعی
۳حسابداری۱فوق دیپلم*دارای سه سال تجربه مفید ومرتبط همراه بابیمه تامین اجتماعی
۴دیپلم برق۸دیپلم*دیپلم نظام آموزش و پرورش
۵دیپلم فنیترجیحا مکانیک۲۷دیپلم*دیپلم نظام آموزش و پرورش

شرایط شرکت در آزمون
۱- شرایط عمومی
۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱-۲-تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
۱-۳-باتوجه به اینکه شرایط کار مشاغل مورد نظر کارگاهی می باشد لذا کلیه پذیرشها با جنسیت مرد بوده و دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (غیر پزشکی) برای کلیه متقاضیان الزامی است. .
۱-۴-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)
۱-۵-عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن.
۱-۶-داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید واحد ایمنی و بهداشت وطب کارشرکت یا مراجع معرفی شده.

۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

۲- شرایط سنی

۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۱۳۷۰/۴/۰۱و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق دیپلم ۲۷ سال (متولدین ۱۳۶۸/۴/۰۱و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۳۶۵/۴/۰۱ و بعد از آن)، می­باشد.
۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
۲-۳-به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۴-سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در رشته حسابداری (لیسانس وفوق دیپلم)باید با تایید بیمه ای سازمان تامین اجتماعی باشد و مستندات لازم جهت تشخیص مرتبط بودن سابقه کار ارائه گردد. در ضمن سوابق مذکور به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۵- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :
۲-۵-۱-داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۵-۲-داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۵-۳-افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۶-در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از ۳۲ سال،فوق دیپلم از ۳۴ سال،لیسانس از ۳۸ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳-شرایط معدل
۳-۱-داشتن حداقل معدل ۱۴ برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس.

۴- شرایط مدرک تحصیلی
۴-۱- مدارک دانشگاهی داوطلبان باید مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دیپلمه ها باتایید وزارت آموزش وپرورش باشد.
۴-۲-دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
۴-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

۴-۵ مدرک تحصیلی متقاضیان دیپلم بایستی از وزارت آموزش و پرورش اخذ شده باشد.
تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ ۹۵/۴/۱۹ باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵-اولویتهای جذب
۵-۱-اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.
۵-۲-داوطلبان بومی دارای امتیاز می باشند.
۵-۳- برای مقطع دیپلم صرفاٌ افراد بومی حق ثبت نام دارند.
تبصره : بومی به افرادی گفته می‌شود که محل تولد و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرستان سیرجان باشد.
۵-۴- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز۱۹ /۱۳۹۵/۴ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
۶-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
۶-۲- واریز مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال (چهارصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون
*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۶-۳-داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)
·عکس داوطلب ۴×۳
·گواهی تحصیلی
·کارت ملی
·کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
·سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
·مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-۵
۶-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.
۶-۵- داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
۶-۶-تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.
تبصره ۱ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
تبصره ۲ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۷- نحوه برگزاری آزمون
۷-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
۷-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
۷-۳- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰ درصد میانگین امتیازات تعداد نفرات مورد تقاضا کمتر باشد.

۸- توضیحات مهم
۸-۱-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۸-۲- بدیهی است دعوت به مصاحبه حضوری به منزله قبولی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، آزمون عملی، معاینات پزشکی و گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۸-۳- دارندگان مدرک بالاتر حق ثبت نام برای رشته های با مقطع تحصیلی پایین تر را ندارند و در صورت مشاهده، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی شده و هزینه ثبت نام قابل عودت نخواهد بود.
۸-۴-افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۸-۵-نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می شود.
۸-۶- چنانچه داوطلب در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویا یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویا شرکتهای منطقه گل گهرشاغل باشد، ضروری است قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفا داده باشد؛ در غیر اینصورت قبولی وی در آزمون کان لم یکن تلقی می گردد.

۹- دریافت کارت آزمون
۹-۱- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ­های تعیین شده امکان‌پذیر است.
۹-۲- آزمون کتبی کلیه مقاطع در شهر سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۰- اعلام نتایج آزمون
۱۰-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir ) اعلام خواهد شد.
۱۰-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

http://www.karasa.ir/Home/NewsView/55


پذیرش نیروی قراردادی ایمنی شرکت گهرروش سیرجان ازطریق مصاحبه

شرکت گهرروش سیرجان در نظردارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، برای شغل بازرس ایمنی کارخانه تعداد ۸ نفر نیروی مرد در مقطع لیسانس ایمنی (شامل رشته های : ایمنی صنعتی ، بازرسی فنی ،بهداشت حرفه ای ،مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی) را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی وآزمونهای روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.لذا افراد متقاضی میتوانند جهت ثبت نام ازتاریخ ۰۸/۰۹/۹۳ لغایت تاریخ۱۹/۰۹/۹۳ پس از مطالعه دقیق شرایط ذکرشده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول فراخوان جذب نیروی کارشناس ایمنی

ردیفرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعدادمقطع تحصیلیمردزنتوضیحات
۱ایمنی صنعتی ، بازرسی فنی ،بهداشت حرفه ای ،مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتیکلیه گرایش های ایمنی۸لیسانس*جهت شغل بازرس ایمنی و بهداشت حرفه ای

۱. شرایط داوطلبان
۱.۱. شرایط عمومی :
۱.۱.۱. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.
۲.۱.۱. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد.
۳.۱.۱. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح.
۴.۱.۱. عدم تعهد خدمت در سایر مؤسسات دولتی و غیر دولتی.
۵.۱.۱. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.
۶.۱.۱. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی براساس تایید واحد طب کار شرکت.

تذکرمهم:افرادی که درشرکت گل گهر وسایرشرکتهایی که درمجموعه گل گهر ویاشرکتهای مرتبط،مشغول فعالیت می باشند فقط درصورت استعفاء تا تاریخ۱۹/۰۹/۹۳حق شرکت دراین فراخوان رادارند،بدیهی است چنانچه پس ازتاریخ فوق اشتغال ایشان اثبات شود ازادامه کارفرد جلوگیری بعمل خواهدآمد.
۲.۱. شرایط سنی:
۱.۲.۱.حداکثر سن برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۹/۰۹/۶۳ و بعد از آن)
۲.۲.۱.مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
۳.۲.۱سابقه کارمفید و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که به تائید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشدتا سقف ۵ سال به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد .(بجزشاغلین که مجاز به ثبت نام نیستند)
۴.۲.۱.شرط حداکثر سن درمورد ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :
۱.۴.۲.۱داوطلبانی که درجبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده اند به میزان مدت حضور درجبهه وهمچنین درصورت مجروحیت ، مدت بستری شدن یا استراحت پزشکی آنان به سن آنها اضافه می شود.
۲.۴.۲.۱داوطلبانی که درطول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی ویا گروههای ضدانقلاب درآمده اندبه میزان مدت اسارت وحضور درجبهه .
۳.۴.۲.۱افراد خانواده شهداء و جاویدالاثرها (همسر، فرزندان) ، جانبازان بالای ۲۵% ، وآزاد گان به مدت ۵ سال .
تذکرات:
-در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبین (لیسانس )از ۳۷ سال نبایستی تجاوز نماید.
۳.۱. شرایط معدل:
حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی لیسانس ۱۳ می باشد.
۴.۱. شرایط مدرک تحصیلی:
۱.۴.۱.مدارک دانشگاهی افرادی برای شرکت در مصاحبه قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد ویا آزمون خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار شده باشد موفق به ورود به مراکز آموزش عالی شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
۲.۴.۱. دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
۳.۴.۱. تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری الزامی است.
۴.۴.۱.مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر:
مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
گواهی موقت صادره از حوزه نظام وظیفه مبنی بر معافیت داوطلب از خدمت وظیفه، مورد تائید نیست.
۲. اولویت های جذب ۱.۲. اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط براینکه حداقل ۶۰% امتیاز کل نفر اول پذیرفته شده در مصاحبه راکسب کرده باشد .
۲.۲. افراد بومی از امتیاز بومی بودن برخوردار خواهند شد.
تبصره: بومی به افرادی گفته می شود که محل تولد و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرها و مناطق: سیرجان بافت بردسیر شهر بابک و رفسنجان باشد.
۳.۲. در شرایط مساوی، اولویت جذب با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.
۳. نحوه ثبت نام و مهلت آن:
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز ۱۹/۰۹/۹۳ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در مصاحبه ثبت نام نمایند.
۱.۳. مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
۲.۳. واریز مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ ریال ( سیصدهزار ریال ) به صورت الکترونیکی از طریق سایت فوق ، به عنوان حق ثبت نام در مصاحبه .
تذکر: وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۳.۳. داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴*۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)
عکس داوطلب ۴*۳
گواهی تحصیلی
کارت ملی
شناسنامه
مدارک ایثار گری
کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان
سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
۴.۳ ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
۵.۳ داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
۶.۳ تاریخ مصاحبه ، مکان و نحوه برگزاری آن در سایت مذکور اعلام میگردد.
تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
۴. تذکرات و نکات بسیار مهم:
۱.۴. چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به درخواست استخدام نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در مصاحبه و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۴.۲. بدیهی است قبولی در مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی و تائید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی درگزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مرحله بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۴.۳. پس از طی تشریفات جذب، پذیرفته شدگان نهایی طی یک دوره قرارداد آزمایشی سه ماهه بکارگرفته شده که در صورت رضایت از عملکرد قرارداد مدت معین آنان تمدید ،در صورت عدم رضایت به کار آنان خاتمه داده می شود.
۴.۴. کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۴.۵.محل انجام خدمت کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان- شیراز مجتمع گل گهر- شرکت گهر روش سیرجان می باشد.
۵. مفاد مصاحبه:
مصاحبه ازسوالات تخصصی رشته های اعلام شده درزمینه ایمنی وبهداشت حرفه ای خواهد بودومصاحبه روانشناسی نیز همزمان برگزار خواهدشد.
۶. تاریخ مصاحبه:
زمان ومکان ونحوه برگزاری مصاحبه متعاقباً درسایت مذکوراعلام می گردد.

برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://azmoon2.karasa.ir/

وبسایت: www.karasa.ir
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
جدید ترین آگهی های استخدامی مشابه با این آگهی ، حتما بخوانید
منبع : ای استخدام
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام ثبت آگهی استخدام
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
آی آر استخدام معتبرترین مرجع آگهی های استخدامی شرکت ‌های دولتی، خصوصی در تهران و کلیه شهر ها ، آگهی های استخدام را هر روز در سایت آی آر استخدام ببینید